I AM GREEN! INNOVATOR! I AM SMART! MEDE HOME

biz büyük bir aileyiz

1985 yılında küçük bir aile olarak başladığımız başarı yolculuğuna, bugün artık 1200 kişilik büyük ve gelişmekte olan bir aile olarak devam ediyoruz. Tekstil sektöründe bugüne kadar ulaştığımız ve yarınlarda da ulaşmayı hedeflediğimiz başarı anahtarının, sahip olduğumuz “nitelikli insan kaynağı” olduğuna inanıyoruz. Bu inançla kurulduğumuz günden bu yana öncelikle insana yatırım yapıyor, kurum kültürümüzü ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere ve hedeflere odaklanıp, işe alımdan başlayarak bütün çalışmalarımızda bu anlayışı benimsiyoruz. Çalışanlarımızın daimi memnuniyeti ve aidiyet duygusuyla çalışmaları amacıyla çalışmalar yapmakta uyguladığımız anketlerle kendimizi veve firmamızı çalışanlarımızdan aldığımız geri bildirimlerle daha ileriye götürmek için hedefler belirlemekteyiz.

İK olarak amacımız doğru kişiyi doğru pozisyona yerleştirip çalışanın kendini ve dolayısıyla şirketi başarıya taşıyacağı, yeteneklerini ortaya koyabileceği pozisyonlarda çalışması; gerekli alanlarda eğitim ve geliştirme faliyetleriyle çalışanın desteklenmesi böylelikle şirketin stratejik ortağı olmaktır. 

Can Tekstil’li olmak

Can Tekstil‘i bugünkü başarı düzeyine ulaştıran en önemli etkenlerden biri nitelikli ve genç kadrosudur.
Bizler, Can Tekstil’li olarak ;
• Sadece bilgi ve tecrübelerimiz ile değil, davranışlarımız, konuşmamız, giyimimiz kısaca bütün kişiliğimiz ile Can Tekstil kültürünü temsil ettiğimizin bilincindeyiz.
• Sorumluluk almaya istekli ve üstlendiğimiz sorumluluklar konusunda bilinçli ve disiplinli davranarak, işimizi istenilen nitelikte ve zamanında tamamlamaya çaba sarfederiz.
• Amacımız ilk defada doğruyu yapmaktır.
• Ortak amaçlarımıza ulaşmak için dayanışma ve koordinasyon içinde çalışmanın gerekli olduğunun bilincindeyiz
• Sürekli zirvede kalmanın yollarını arar ve sürekli gelişmeye yönelik çaba gösteririz.
• Çalıştığımız kişilerle ilişkilerimizi saygı ve güven üzerine kurmaya özen gösteririz.                    

sunduğumuz sosyal imkanlar

Tüm çalışanlarımıza öğle yemeği ve servis hizmeti sağlamaktayız. Şirketimizde 24 saat boyunca ambulans ve sağlık ekibimiz bulunmaktadır. Personelimize dinlenme saatleri içerisinde lokalimizde masa tenisi, langırt, bilardo ve tavla oynama zevkini yaşatmakta, sosyal ve kültürel faaliyetlere zaman ayırabilmelerini desteklemek için de gezi, tiyatro, konser aktiviteleri ve futbol, voleybol, bowling, langırt, tavla turnuvaları düzenlemekteyiz 

Sample Headline