×
Koleksiyon Hakkımızda Teknoloji AR-GE Merkezi Sürdürülebilirlik Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve Küresel İlkeler Sözleşmesi Yönetim Sistemleri ve Sosyal Sorumluluk Politikamız Projelerimiz, Çevre Dostu Uygulamalarımız İK İletişim ENG I AM GREEN! I AM SMART! INNOVATOR!

biz büyük bir aileyiz

1985 yılında küçük bir aile olarak başladığımız başarı yolculuğuna, bugün artık 1200 kişilik büyük ve gelişmekte olan bir aile olarak devam ediyoruz. Tekstil sektöründe bugüne kadar ulaştığımız ve yarınlarda da ulaşmayı hedeflediğimiz başarı anahtarının, sahip olduğumuz “nitelikli insan kaynağı” olduğuna inanıyoruz. Bu inançla kurulduğumuz günden bu yana öncelikle insana yatırım yapıyor, kurum kültürümüzü ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere ve hedeflere odaklanıp, işe alımdan başlayarak bütün çalışmalarımızda bu anlayışı benimsiyoruz. Çalışanlarımızın daimi memnuniyeti ve aidiyet duygusuyla çalışmaları amacıyla çalışmalar yapmakta uyguladığımız anketlerle kendimizi veve firmamızı çalışanlarımızdan aldığımız geri bildirimlerle daha ileriye götürmek için hedefler belirlemekteyiz.

İK olarak amacımız doğru kişiyi doğru pozisyona yerleştirip çalışanın kendini ve dolayısıyla şirketi başarıya taşıyacağı, yeteneklerini ortaya koyabileceği pozisyonlarda çalışması; gerekli alanlarda eğitim ve geliştirme faliyetleriyle çalışanın desteklenmesi böylelikle şirketin stratejik ortağı olmaktır..

Can Tekstil’li olmak

Can Tekstil‘i bugünkü başarı düzeyine ulaştıran en önemli etkenlerden biri nitelikli ve genç kadrosudur.
Bizler, Can Tekstil’li olarak ;
• Sadece bilgi ve tecrübelerimiz ile değil, davranışlarımız, konuşmamız, giyimimiz kısaca bütün kişiliğimiz ile Can Tekstil kültürünü temsil ettiğimizin bilincindeyiz.
• Sorumluluk almaya istekli ve üstlendiğimiz sorumluluklar konusunda bilinçli ve disiplinli davranarak, işimizi istenilen nitelikte ve zamanında tamamlamaya çaba sarfederiz.
• Amacımız ilk defada doğruyu yapmaktır.
• Ortak amaçlarımıza ulaşmak için dayanışma ve koordinasyon içinde çalışmanın gerekli olduğunun bilincindeyiz
• Sürekli zirvede kalmanın yollarını arar ve sürekli gelişmeye yönelik çaba gösteririz.
• Çalıştığımız kişilerle ilişkilerimizi saygı ve güven üzerine kurmaya özen gösteririz.

sunduğumuz sosyal imkanlar

Tüm çalışanlarımıza öğle yemeği ve servis hizmeti sağlamaktayız. Şirketimizde 24 saat boyunca ambulans ve sağlık ekibimiz bulunmaktadır. Personelimize dinlenme saatleri içerisinde lokalimizde masa tenisi, langırt, bilardo ve tavla oynama zevkini yaşatmakta, sosyal ve kültürel faaliyetlere zaman ayırabilmelerini desteklemek için de gezi, tiyatro, konser aktiviteleri ve futbol, voleybol, bowling, langırt, tavla turnuvaları düzenlemekteyiz

staj imkanları

Can Tekstil, hayallerinize, hedeflerinize ulaşmak ve profesyonel hayata atacağınız ilk ve önemli adımınızda size her konuda yardımcı olmaya hazır. Staj süresi boyunca, Can Tekstil’li olma yolunda göstereceğiniz performans ile mezuniyetinizden sonra Can Tekstil kapılarını kolayca aralayıp şirketimizin bir üyesi olma şansını yakalayabilirsiniz.

Kış Dönemi Stajları : Meslek lisesi öğrencileri, güz ve bahar dönemi boyunca stajlarını şirketimizde yapabilirler.Fakat Milli Eğitim Bakanlığı kararıyla sadece anlaşmalı okullardan stajyer alımı yapılabildiği için adaylar, staj başvurularını okul müdürlükleri aracılığıyla yapabilirler.

Yaz Dönemi Stajları : Üniversite öğrencileri, yaz dönemi boyunca zorunlu stajlarını şirketimizde tamamlayabilir. Yaz dönemi staj başvuruları Mart ayı sonuna kadar www.kariyer.net aracılığıyla stajyer ilanımıza başvurabilirler.

Başvuru Şartları : 1. Gönüllü stajlar kabul edilmemektedir ; stajın zorunlu olduğu okul tarafından yazı ile bildirilir.
2. Sigorta girişi “okul” tarafından yapılır.
3. Sadece web aracılığıyla yapılan başvurular kabul edilir.

gelişim için eğitim

“Farkı yaratan insandır” anlayışından yola çıkarak çalışanlarımızın, mesleki açıdan gelişimleri için eğitim programları düzenlemekte; iç ve dış kaynaklı olarak yaptığımız teknik, kişisel gelişim ve yönetim sistemleri eğitimleriyle çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmayı her zaman amaçlamaktayız.

ailemize katılın

Şirketimizi en iyi şekilde temsil edecek kültürel birikime sahip, insan ilişkilerinde güvenilir, katılımcı, yaratıcı, hırslı, çalışkan ve sorumluluk sahibi iseniz, kişisel ve mesleki birikimin kendinize yapılacak en büyük yatırım olduğuna inanıyorsanız, performansınızı en üst düzeyde tutabiliyorsanız tam aradığımız adaysınız.

Türk tekstil sektöründe onurlu geçmişi ile uzun geleceği olan Can Tekstil ailesinde sizin de uzun bir geleceğiniz olabilir.
Çünkü size işe yeni başlamış biri olarak değil, geleceğin yöneticisi gözüyle bakılacaktır.

Başvurularınız için CV’lerinizi ik@cantekstil.com.tr adresine iletebilir, aşağıdaki linke tıklayarak açık pozisyonları öğrenebilirsiniz.